Konzultace a mentoring

Podnikatelské peníze a cenotvorba

Ráda vám pomohu v těchto oblastech:

 

 • Spočítáme nebo zkontrolujeme ceny vašich služeb, aby vám podnikání vydělávalo.
 • Připravíme tabulky, které vám pomůžou naplánovat a ohlídat vaše podnikatelské peníze.
 • Pokud uvažujete o větší investici, spočítám pro vás, zda a kdy se vám může vrátit.
 • Základní daňová gramotnost – jaké jsou povinnosti, na co si dát pozor a kdy se obrátit na daňového poradce.
 • Kombinace podnikání se zaměstnáním, mateřskou, rodičovskou, péčí o děti, studiem, důchodem – co se smí a jak si to co nejlépe nastavit.

Konzultace

60 minut
cena 2 200 / hodina

 

středy 9–17 hodin

 

2 200 Kč 

Mentoring

6 x 60 minut
cena 1 667 / hodina

 

termíny po domluvě

 

10 000 Kč

Jak spolupráce probíhá

 • Pokud máte zájem o konzultaci nebo dlouhodobý metoring, vyplňte formulář ve spodní části stránky.
 • Začínáme hodinovou konzultací. Pokud se při ní domluvíme na dlouhodobější spolupráci, už tato první hodina patří do cenově zvýhodněného balíčku. 
 • Termíny si vybíráte v rezervačním kalendáři. 
 • Konzultace probíhají online na Google meet (nemusíte si nic stahovat, stačí kliknout). V nouzových případech po telefonu, ale většinou se nám hodí možnost sdílení obrazovky.
 • Mentoringový balíček je potřeba vyčerpat do 12 měsíců od zakoupení. Odpracovaný čas odečítám po čtvrt hodinách. Patří do něj nejen čas konzultací, ale i propočty a jiná moje samostatná práce, kterou pro vás po dohodě budu dělat. Díky sdílené tabulce, do které odpracovanou dobu i náplň práce zapisuji, máte přehled o tom, kolik jste už vyčerpali.
 • Podrobnější podmínky konzultací naleznete ve všeobecných obchodních podmínkách.

Kdo jsem

Jsem Lucie Krausová – finanční mentorka pro vaše podnikání.

Jako účetní a ekonomka pracuji od roku 2003, hned po studiích na VŠE (vystudovala jsem obory účetnictví a učitelství ekonomických předmětů). 

Poslední roky se stále více věnuji lektorování a konzultacím. Na konzultacích, kurzech a seminářích jsem pomohla už více než 1.200 klientkám (občas i nějaký ten muž, ale žen je rozhodně většina). 

Díky tomu jsem se setkala se spoustou podnikatelských příběhů. Radostných i smutnějších. Udělám vše pro to, aby váš podnikatelský příběh patřil mezi ty radostné.

Reference

V minulém roce jsem se rozhodla vydat inspirativní knihu pro studenty a lektory cizích jazyků. Poprosit Lucku o pomoc s finanční stránkou, byl jeden z mých nejlepších nápadů. Daly jsme si několik konzultací, vyřešily například nejvhodnější cenu knihy v závislosti na tolika faktorech, které by mne samotnou ani nenapadly. Zajistila jsem si tím udržitelnost, neprodělala kalhoty a navíc jsem se ujistila, že požádat o pomoc odborníka je tou nejlepší investicí. Lucka mi dodala svými nápady a tabulkami jistotu a ukázala dobrý směr.
Ivana Kudrnovájazyková lektorka, Španělština do plavek
Své podnikání jsem roky plácala v jedné excelové tabulce, kde jsem si evidovala příjmy a pravidelné výdaje typu sociální, zdravotní.
Ostatní výdaje, plány, predikce, jsem dělala intuitivně a pak prožívala stresy, jestli budu mít dost peněz na Vánoce nebo jestli si můžu vzít dovolenou. Protože jediná data, podle kterých jsem se řídila, byla aktuální částka na účtu.
Díky Lucii a jejímu skvělému systému se mi v tom směru totálně změnil život.
Nejen že mám konečně všechna data, ale mám v nich přehled. Vím, jak na tom budu za měsíc nebo i za půl roku. Kdy musím přidat a kdy můžu ubrat. A co je pro mě nejvíc, úplně mi odpadly stresy založené na domněnkách a přehledná čísla mi přinesla klid a větší sebevědomí.
Kateřina ŠvidrnochováLektorka digitálních a komunikačních dovedností

Rezervace – konzultace a mentoring

 • Vyplňte prosím rezervační formulář.
 • Nezapomeňte napsat téma, které se mnou budete chtít probírat. Otázky, se kterými budete chtít pomoci, situace, které řešíte. Pokud vám nebudu umět pomoci, vyjasníme si to hned na začátku.
 • Počkejte na moji odpověď, pošlu vám nabídku s volnými termíny a domluvíme podrobnosti schůzky. Fakturu vystavím až po schůzce.
Typ konzultace*