Lucie Krausová

Finanční mentorka
pro vaše podnikání

Pomůžu vám řídit 🧭 vaše podnikatelské peníze. 

Aby vás podnikání mohlo živit a zbytečně vám peníze neutíkaly – protože máte špatně vypočítané ceny, nešikovně nastavené zdravotní a sociální pojištění nebo utrácíte za výdaje, které nic nepřinášejí. 
Abyste mohly kombinovat podnikání s rodinou a neplatily přitom víc, než je nutné.

Společně hledáme co nejvýhodnější nastavení podnikání.

Poctivě

Společně najdeme to nejlepší právě pro vás. Dodržování zákona je při tom pro mě základ, přes to nejede vlak.

Srozumitelně

Mluvím lidskou řečí, abychom si rozuměli. Bez zbytečně odborných výrazů.

S podporou

Podpořím vás ve vašich podnikatelských rozhodnutích a pomůžu vám k nim dojít.
Už dřív jsem narazila na Lucčiny stránky a e-book o možnostech přivýdělku při mateřské a rodičovské. Zaujalo mě to, protože mi bylo jasné, že pro mě jako OSVČ to v dohledné době bude téma. Když jsem pak otěhotněla a řešila, jak to nejlépe udělat s mateřskou a rodičákem, bylo už předem rozhodnuto, že si musím domluvit konzultaci s Lucií a ujistit se, že se v situaci orientuji. Nejen že jsem si vše mohla ověřit, ale Lucie ještě našla řešení, které mě samotnou vůbec nenapadlo. Díky tomu získám ještě nějaké peníze navíc s minimálním omezením v podnikání. Do toho je i radost s ní komunikovat, protože při odpovídání na všemožné všetečné dotazy je velmi ochotná, milá a vstřícná. Pokud vám je cokoliv nejasného ohledně přivydělání si při dětech, mohu Lucii vřele doporučit.
Kristýna Moravec Sataryováwww.kreslirka.cz

Moje zkušenosti v číslech

0
+
konzultací
s klientkami
podnikatelkami
0
+
účastníků
seminářů a kurzů
0
+
let praxe
v účetnictví

Moje zkušenosti trochu podrobněji

Vystudovala jsem VŠE obor Účetnictví. Jako druhou specializaci jsem si vybrala Učitelství ekonomických předmětů. Humanitní oáza ve finančním světě.

Účetnictví a finance mě baví především jako podpora smysluplných projektů, aby mohly vznikat, stabilizovat se a růst. 

Mám tři děti a vím, že zkombinovat rodinu a k tomu práci není někdy úplně snadné. Vyzkoušela jsem si to jako těhotná, s miminky i se školáky. Proto mám pochopení pro podnikatelky, které procházejí podobnými situacemi.

Kde jinde mě můžete slyšet nebo číst

O finančním sebeřízení i pro podnikatele, kteří na tabulky nemají úplně buňky.
Rozhovor s kariérovou poradkyní Lucií Václavkovou o tom, jak jsem se dostala od divadla přes rodinné centrum k samostatnému podnikání.
Píšu články pro tvůrce - o podnikání, účetnictví, daních a cenotvorbě.

Přečtěte si nejnovější články

Líbí se vám ilustrace na mém webu a na sítích?

Ty nejkrásnější ilustrace, na kterých jsem hlavním objektem já, nakreslila moje milá Eva Rybníčková. Na jednom z obrázků můžete objevit i ji samou. 🙂

Ostatní jsou z mojí ruky, pomáhají mi rychle vizualizovat myšlenku a doplnit třeba článek. Potřebuju je většinou "hned" a nemůžu čekat na profíka. Poznáte je podle toho, že jsou dost jednodušší.

Ilustrace od Evy

Obrázek ode mě