záznam webináře

AKTUALITY 2024 pro podnikatele

 

Záznam webináře byl k dispozici do 30. 11. 2023.

 

 

Co vám dál nabízím:

Administrativa a daně pro začínající podnikatele

Kurz pro začínající podnikatele s možnou dotací Úřadu práce "Podnikání v dnešní době – nastavte si ho správně a výhodně + komunikujte online".

  • správné postupy v začátku podnikání
  • daň z příjmu, zdravotní a důchodové pojištění
  • hlavní a vedlejší činnost
  • online formuláře – jak všechny podnikatelské situace vykomunikovat s úřady 

Na kurz můžete využít dotaci Úřadu práce.

od 9. 1. 2024

Podnikatelský plán minimalisticky

Vysněte a naplánujte si rok 2024 tak, aby vám podnikání vydělávalo a přinášelo radost.

  • jak vypadá váš rok 2023
  • co z něj se dá vzít pro 2024
  • jaké máte plány, touhy, sny
  • jaké máte talenty a příležitosti, kde naopak slabá místa
  • překlopíme do reálných čísel a tabulek

První běh kurzu za zaváděcí cenu.

4. 12. – 15. 12. 2023

Dlouho jsem odkládala vykročení na volnou nohu, protože se mi nechtělo studovat všechna pravidla související se založením vlastního podnikání.

Lucie webinář mě motivoval udělat akční kroky hned druhý den. Dodal mi sebevědomí a odvahu vykročit ze své komfortní zóny. Ukázal, že to není tak složité.

Je vidět, že Lucie je profík, všechno dokáže vysvětlit srozumitleně, strukturovaně, lidsky a těží při tom ze zkušenosti vlastní i svých klientek.
Šárka Krčílková
Posledních pár měsíců jsem hledala informace jak začít s podnikáním, na co všechno v začátcích si mám dát pozor a tak, ale byly to spíš útržky, měla jsem furt spoustu otázek a hlavně obavy jestli to podnikání je vůbec pro mě, jestli to zvládnu. Děsila mě případná komunikace s úřady, daně...

Na kurzu jsem dostala všechny informace jak to podnikani funguje, jak je to s úřady, měla jsem možnost se ptát, to všechno mě uklidnilo, a rozhodla jsem se, že přece začnu podnikat.

Děkuji, a určitě bych to doporučila všem, kdo stále váhá.
Pavlína D.
Lucie vám přehledně, jasně a v pohodě vysvětlí vše, co potřebujete vědět, než začnete podnikat, ochotně zodpoví vaše dotazy. Zorientuje vás v základních termínech, odkáže vás na užitečné weby. Budete vědět, jaké povinnosti vás v začátcích a průběhu podnikání čekají, kde si vyhledat informace a kam se obrátit o radu.
Markéta K.
Pořád jsem si říkala, jestli mám do podnikání jít, protože je to pro mě neprobádaná oblast a měla jsem strach hlavně z toho, abych někde něco nezapomněla, aby mi to pak úřady nespočítaly. Díky webináři jsem si utřídila informace, které jsem již měla a dozvěděla se mnoho dalšího. Takže teď už mám strach jen z toho, abych našla dost klientů a podnikání mi vynášelo tak, jak si představuji 🙂
Tereza H.

Lektorka

Jsem Lucie Krausová – finanční mentorka pro vaše podnikání.

Jako účetní a ekonomka pracuji od roku 2003, hned po studiích na VŠE (vystudovala jsem obory účetnictví a učitelství ekonomických předmětů). 

Poslední roky se stále více věnuji lektorování a konzultacím. Na konzultacích, kurzech a seminářích jsem pomohla už více než 1500 klientkám (občas i nějaký ten muž, ale žen je rozhodně většina). 

Chcete se na něco zeptat? Napište mi na lucie@luciekrausova.cz.