Podnikání na mateřské a rodičovské

Přečtěte si e-book zdarma a udělejte si jasno:

  • co vás čeká na začátku podnikání,
  • co dělat s podnikáním při příchodu miminka,
  • jaké vám podnikání s malými dětmi přináší výhody v platbách státu,
  • jak si můžete podnikatelské papírování usnadnit.

E-book nyní není dostupný, připravuji aktualizaci. 

Podnikám v oblasti on-line marketingu a web Lucie (dříve Vysvětlovník.cz) sleduji už přes rok a je to jedna z mála stránek, kterou mám na Facebooku nastavenou jako důležitou. Je to pro mě zdroj hodnotných informací ohledně daní, účetnictví a povinností, které mám spojeny s podnikáním.
E-book jsem vyhledala zejména protože mě nebaví číst dlouhé články, nebo sledovat přenášky a potřebuji mít tohle téma podané stručně a jasně ideálně s konkrétními kroky. Dozvěděla jsem se, zda vůbec a za jakých podmínek mohu podnikat během mateřství a také jak se na to mohu již nyní začít připravovat. Jedna z nejvíce užitečných věcí v e-booku jsou pro mě rámečky se shrnutím, důležitými odkazy a tipy pod každou částí. Díky nim nemusím brouzdat internetem, a hned si můžu důležité odkazy otevřít. Práci Lucie velmi oceňuji a myslím že nejsem sama, komu Lucie pomáhá neztratit se v těchto tématech, které jsou pro mě "nucené zlo". Děkuji moc 🙂
Eliška Konečnámarkeťačka, eliskakonecna.cz
Úžasný e-book, velmi mi osvětlil podnikaní při rodičovské. Je sepsaný přehledně a polopaticky.
Obávala jsem se velké administrativy okolo účetnictví při podnikání a tento e-book mě utvrdil v tom, že to tak složité nebude. Intuitivně jsem si dala rodičovskou na 4 roky, takže jsem ráda, že jsem udělala správně. Ušetřím na zdravotním a sociálním, což je prima zpráva.
Mé nejmladší dceři jsou teď čerstvě dva roky a já přemýšlím, jestli začít podnikat jako poporodní dula od září letošního roku, zatím jen jeden den v týdnu. Je super, že se vše odvíjí podle výdělku, takže mi váš e-book udělal velkou radost.
Petra Slesarová, poporodní dulaprechodvmaminu.cz