PODNIKÁM NA PAUŠÁL

Podrobný průvodce prvními lety podnikání

PODNIKÁM NA PAUŠÁL

Podrobný průvodce prvními lety podnikání

Začínáte podnikat? A znáte odpovědi na tyto otázky?

 • potřebuji ke svému podnikání povolení?
 • jak to udělat a kam se přihlásit? 
 • jaké budu platit daně?
 • musím platit zdravotní a sociální pojištění?
 • jaké další povinnosti mám?

E-book PODNIKÁM NA PAUŠÁL vám na ně odpoví.

E-book PODNIKÁM NA PAUŠÁL není jen kniha.

Je to příruční účetní ve vašem počítači, notebooku či tabletu.

Odpoví Vám na otázky ohledně založení podnikání, daní a účetnictví. Má na vás čas, kdykoli potřebujete. Provede vás založením živnosti, daňovými a dalšími povinnostmi začínajícího podnikatele. Vysvětlí vám rozdíl mezi hlavní a vedlejší činností. A mnohem víc.

Aktualizace údajů k 1. 1. 2019.

 

Záruka aktualizací po celý rok 2019.

 

Co v e-booku PODNIKÁM NA PAUŠÁL najdete?

Tipy a rady

Ty nejlepší a vyzkoušené tipy a rady z mé podnikatelské a poradenské praxe. Co v zákoně nenajdete.

Úkoly

Úkoly pro vás, abyste se mohli na své cestě za efektivním podnikáním posunout.

Příklady

Názorné příklady, u kterých se vám rozsvítí.

Tabulky

Přehledné tabulky s aktuálními částkami a limity, pro váš rychlý přehled a snazší orientaci.

Termíny

Termíny povinností, které máte v začátku podnikání, ale i v jeho průběhu.

Názvy a pojmy

Srozumitelné vysvětlení názvů a pojmů, se kterými pracují zákony, odborné weby a účetní.

Prohlédněte si seznam kapitol a několik stránek zevnitř e-booku.

Jaký je e-book PODNIKÁM NA PAUŠÁL?

 • Srozumitelný
  Nemám ráda odborný jazyk. Píšu, jak mi zobák narost. Abyste mi rozuměli. Abyste se naučili rozumět jazyku úředníků a účetních.
 • Podrobný
  Rozpitvala jsem povinnosti podrobně. Dost podrobně. Budete vědět, kam se musíte přihlásit. Kolik budete platit, kdy a kam. Aby vám nic neuteklo.
 • Přehledný
  Kapitoly jsou barevně odlišené, takže vždycky víte, kde právě jste. Díky podrobnému obsahu si můžete kliknout přesně na to, co vás zajímá.
 • Názorný
  E-book je protkaný příklady, tabulkami a grafy, abyste opravdu všechno pochopili.
 • Akční
  Za každou kapitolou najdete úkoly pro vás, abyste se mohli na své cestě za podnikáním posunout. K e-booku dostanete bonusy, které vás donutí k akci.
 • Plný odkazů
  Přímé odkazy na důvěryhodné zdroje - aktuální znění zákonů, ministerstva a další úřady. Nemusíte hledat odkazy na internetu a přemýšlet o tom, jestli se jim dá věřit.

LK (59)

Jmenuji se           Lucie Krausová.

Baví mě kombinovat práci s čísly s pomocí druhým.

Proto jsem otevřela poradnu pro rodiče - podnikatele začátečníky.

Proto jsem napsala e-book Podnikám na paušál o zahájení podnikání a daňových povinnostech podnikatele.

Abych mohla pomoci i těm začínajícím podnikatelům, kteří to mají ke mně do poradny daleko.

Jaká je cena e-booku PODNIKÁM NA PAUŠÁL?

690 Kč

Co za to?

 • 1 ebook
 • 128 stran
 • záruka aktualizací pro rok 2019
 • další praktické bonusy ↓↓↓

K e-booku navíc dostanete 5 skvělých bonusů.

Díky nim můžete svoje podnikání opravdu rozjet a nezdržovat se přípravou administrativy.

 • 1
  Záruka aktualizace
  Koupí ebooku kupujete i záruku aktualizací po celý rok 2019. Dostanete tak aktuální částky, dozvíte o změnách zákonů.
 • 2
  Podnikání na mateřské a rodičovské
  Rozjezd podnikání během mateřské a rodičovské má svá specifika. V tomto samostatném e-booku jsem vypsala všechny možnosti, jak zkombinovat podnikání a péči o dítě. Kdy bude podnikání hlavní činnost, kdy vedlejší. Jak to udělat, aby měla podnikatelka nárok na mateřskou.
 • 3
  Tabulka evidence příjmů
  Každý podnikatel musí evidovat svoje příjmy. I ten, který uplatňuje paušální výdaje. Tabulka evidence příjmů je v MS Excel, má připravené vzorečky, ale je natolik otevřená, že ji můžete uzpůsobit svým potřebám.
 • 4
  Formulář faktury
  Vzorový formulář faktury pro neplátce DPH. Nemusíte hledat, jaké údaje na faktuře máte mít. Formulář je v MS Excel, připravený na úpravy podle vašeho gusta.
 • 5
  Konzultace v uzavřené FB skupině
  E-book Podnikám na paušál je rozsáhlý a odpovídá na všechny možné otázky ohledně začátku podnikání. Pokud v něm přesto nenajdete odpověď pro svojí aktuální situaci, nebo se budete chtít jen ujistit, můžete vše se mnou konzultovat v uzavřené facebookové skupině. Žádná otázka není tak hloupá, aby nestála za odpověď 🙂 Přístup do skupiny budete mít ihned po skončení "záruční lhůty".

Nebudu Vám tvrdit, že daně jsou sexy.

Daně nejsou sexy. Ani trošku. Jsou spíš nuda.

Každý podnikatel by ale měl své daňové povinnosti znát.

Také se hodí vědět, jak neplatit na daních zbytečně moc. 

Proto jsem zpracovala nudné téma srozumitelným způsobem. Abyste to dokázali přečíst.

Možná vás napadají tyto námitky.

 • Vše najdu na internetu.
  To je pravda, internet je plný informací pro začínající podnikatele. Je ale problém najít takový zdroj, který je zároveň SPOLEHLIVÝ, SROZUMITELNÝ a KOMPLEXNÍ.
 • Vše najdu v zákonech.
  To je také pravda. Zákony mají ale jednu velkou nevýhodu. Jsou nečitelné a většinou nesrozumitelné. Kdybych je psala já, to by bylo o něčem jiném 🙂
 • Mám svojí účetní.
  Pokud Vaše účetní mluví srozumitelným jazykem, vysvětlí Vám všechno a Vy jí věříte, tak SUPER. V tom případě tento e-book nepotřebujete. A važte si jí, protože taková účetní je vzácná a zaslouží si nosit na rukou.
 • Bojím se, že tomu nebudu rozumět.
  Ano, e-book je hodně obsáhlý a podrobný. Pokud o daních a účetnictví podnikatelů nevíte zatím vůbec nic, pravděpodobně po prvním přečtení nepochytíte všechno. Proto jsem v e-booku použila barevné rozlišení kapitol, příklady a tabulky, abych Vám porozumění usnadnila. Svojí konkrétní situaci se mnou můžete konzultovat ve facebookové skupině Podnikám na paušál.
 • Co když s obsahem e-booku nebudu spokojený / spokojená?
  Za kvalitou e-booku si stojím. Přesto se může stát, že v něm nebude to, co jste čekali. Pro tento případ Vám nabízím záruku spokojenosti.

Záruka spokojenosti

Abych rozptýlila Vaše obavy, nabízím Vám možnost e-book vrátit.

Pokud během lhůty 14 dnů zjistíte, že je v e-booku něco jiného, než jste čekali, napište mi. Peníze Vám obratem vrátím zpět.

Co říkají čtenáři?

Pro mě je to krásně výstižné, žádné okecávání, stručné a srozumitelné. Moc se mi líbí shrnutí, odkazy, pavouk s výpočtem. Tohle jsem očekávala a jsem spokojená. Normálně jsem celkem kritická, ale tohle mě nadchlo. Celkem se zmírnil i můj odpor ke studiu tohoto nutného podnikatelského zákulisí. 🙂
Zuzana Atanasovsvatební inspirace
Tento e-book vytáhne trn z paty každému, kdo se podobně jako já v podnikatelských záležitostech a povinnostech neorientují a nebaví je si složitě hledat informace. Díky srozumitelnému jazyku a názorným příkladům je mi všechno jasné. Lucčin e-book mi zjednodušil nejen podnikání, ale i život ☺
Darina Šindelářová propagátorka domácí a výživné stravy
E-book Podnikám na paušál je naprosto vyčerpávající, komplexní návod nejen pro začínající podnikatele. I ti, kteří už podnikají, v něm najdou mnoho užitečných informací, které jim usnadní život a uleví peněžence. E-book je přímo nabitý praktickými tipy, jak se zorientovat v bludišti povinností. Velmi oceňuji i úkoly u každé kapitoly, které mi umožnily si vše více promyslet a představit přímo pro moji situaci. Lucie, moc Vám děkuji za skvělý návod, hned jsem si v oblasti daní i pojištění jistější 🙂
Lenka MikšátkováMáme rádi Excel
Lucie moc děkuji za to, že jsem mohla číst tento eBook, je evidentní, že problematice skvěle rozumíš. Určitě doporučuji eBook všem začínajícím podnikatelům a hlavně maminkám, které mají za manžela podnikatele. Tady se dozvíte, jak na daních velmi ušetřit nebo se spíš ještě dostat do plusu:) Veškeré informace jsou velmi přehledně sepsány a doplněny o příklady z praxe. Myslím, že kdo tento materiál pročte, tak bude velmi dobře vědět, na co si dát pozor a kde ušetřit. Já jsem trochu kovářova kobyla, co občas chodí bosa a sledování všech novelizací ve světě podnikání opravdu nestíhám a stíhat nechci. Nyní vím, na koho se s případnými dotazy obrátím!
Pavlína ŠtefanováVy-užij svou nemovitost
Lucčin ebook je přehledným výtahem informací, které by měl každý začínající podnikatel vědět. Najdete zde srozumitelnou řečí popsány veškeré důležité informace. A pokud něco zapomenete, můžete si to snadno dohledat. Skvělý příruční účetní každého podnikatele.
Lucie Cieslarováinspirátorka k šťastnějšímu životu, online podnikatelka, blogerka
Manuál potěší nejen začínající podnikatele, ale i ty, kteří už nějaký ten pátek pracují sami na sebe. Podnikám už 7 let a 3 roky jsem projektovou manažerkou neziskové organizace, přesto jsem v knize našla tipy pro sebe a pochopila některé souvislosti, které mi dosud unikaly. Kniha je unikátní tím, že jasným, jednoduchým a srozumitelným způsobem provází krok za krokem každého, kdo o průvodce projeví zájem. Kniha je přehledně členěná a prakticky uspořádaná, plná tipů, praktických příkladů a užitečných odkazů. Přidám ještě jeden tip: Vytištěnou si je dejte do kroužkové nebo spirálové vazby.
Lenka Michálkováprojektová manažerka

Ing. Lucie Krausová

Baví mě kombinovat práci s čísly s pomocí druhým.

Články o daních, účetnictví a státních dávkách na webu vysvetlovnik.cz

Novinky a aktuality na facebooku Daňový vysvětlovník.