Objednávka - Podnikám na paušál

Tajný vzkaz pro zvědavce

 • Podnikám na paušál - průvodce prvními lety podnikání
  Objednávám si e-book Podnikám na paušál ve formátu PDF. Zaplatím za něj 390 Kč a dostanu tolik informací, až se mi hlava zatočí 🙂
 • Tabulky a pomocníci
  Navíc dostanu připravený formulář faktury, který můžu používat ve svém podnikání. A ještě ke všemu i tabulku, co mi pomůže evidovat příjmy. A ještě jednu tabulku, která mi vypočítá, kolik z každé faktury zaplatím na daních a odvodech. K tomu ještě e-book s informacemi o podnikání na mateřské a rodičovské.
 • Aktuální informace
  V ebooku Podnikám na paušál najdu informace, které jsou aktuální právě dnes. Můžu se na to spolehnout. Navíc mi Lucie ukáže, kde najdu ty správné částky i za rok nebo za dva. Když vyjde nová aktualizovaná verze e-booku, dostanu jí automaticky i já.
 • Garance vrácení peněz
  Vím, že na ebook Podnikám na paušál se vztahuje 14denní garance vrácení peněz. Pokud mi nebude obsah e-booku vyhovovat, můžu do 14 dnů požádat o vrácení peněz. Bez dalších otázek je dostanu zpět.
Příručku Podnikám na paušál jsem psala pro vás. Napěchovala jsem ji informacemi o daních a dalších povinnostech, které byste měli při podnikání znát.
Lucie Krausováautorka Podnikám na paušál

ANO, objednávám e-book Podnikám na paušál.

Co si myslí čtenáři?

Líbí se mi grafické provedení výpočtů, je to z toho pěkně jasné. I přes to, že těmto věcem vůbec nerozumím, tak je podle mě text dobře napsaný, že to všechno chápu i já 😀
Monika Ševčíkovápropagátorka rostlinné stravy
Pro mě je to krásně výstižné, žádné okecávání, stručné a srozumitelné. Moc se mi líbí shrnutí, odkazy, pavouk s výpočtem. Tohle jsem očekávala a jsem spokojená. Normálně jsem celkem kritická, ale tohle mě nadchlo. Celkem se zmírnil i můj odpor ke studiu tohoto nutného podnikatelského zákulisí. 🙂
Zuzana Atanasovsvatební inspirace
Jednoduchá srozumitelnost, přehlednost, ucelenost informací, velká praktická zkušenost Lucie Krausové - to jsou důvody, proč si tuhle knihu pořídit!
Lenka Michálkováprojektová manažerka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@luciekrausova.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.