Pomáhám ženám neztratit se ve světě čísel a podnikání.

Ráda kombinuji práci s čísly a pomoc druhým.

Pomáhám ženám přemýšlet nad podnikatelskými financemi, zvládnout zákonné povinnosti a výhodně nastavit platby státu. Aby mohly kombinovat podnikání s rodinou a neplatily přitom víc, než je nutné.

Společně hledáme co nejvýhodnější nastavení podnikání.

Poctivě

Společně najdeme to nejlepší právě pro vás. Dodržování zákona je při tom pro mě základ, přes to nejede vlak.

Srozumitelně

Budeme si rozumět, i když jste účetnictví nevystudovaly. Bez zbytečně odborných výrazů.

S podporou

Podpořím vás ve vašich podnikatelských rozhodnutích a pomůžu vám k nim dojít.
Už dřív jsem narazila na Lucčiny stránky Vysvětlovníku a e-book 4 možnosti přivýdělku při mateřské a rodičovské. Zaujalo mě to, protože mi bylo jasné, že pro mě jako OSVČ to v dohledné době bude téma. Když jsem pak otěhotněla a řešila, jak to nejlépe udělat s mateřskou a rodičákem, bylo už předem rozhodnuto, že si musím domluvit konzultaci s Lucií a ujistit se, že se v situaci orientuji. Nejen že jsem si vše mohla ověřit, ale Lucie ještě našla řešení, které mě samotnou vůbec nenapadlo. Díky tomu získám ještě nějaké peníze navíc s minimálním omezením v podnikání. Do toho je i radost s ní komunikovat, protože při odpovídání na všemožné všetečné dotazy je velmi ochotná, milá a vstřícná. Pokud vám je cokoliv nejasného ohledně přivydělání si při dětech, mohu Lucii vřele doporučit.
Kristýna Moravec Sataryováwww.kreslirka.cz

Moje zkušenosti v číslech

0
+
konzultací
s klientkami
podnikatelkami
0
+
účastníků
seminářů a kurzů
0
let praxe
v účetnictví
0
+
hodin absolvovaných školení v oblasti účetnictví, daní, podnikání

Kde jinde mě můžete slyšet nebo číst

Rozhovor s kariérovou poradkyní Lucií Václavkovou o tom, jak jsem se dostala od divadla přes rodinné centrum k samostatnému podnikání.
Píšu články pro tvůrce - o podnikání, účetnictví, daních a cenotvorbě.

Moje praxe trochu podrobněji

Vystudovala jsem VŠE obor Účetnictví. Jako druhou specializaci jsem si vybrala Učitelství ekonomických předmětů. Humanitní oáza ve finančním světě.

Účetnictví a finance mě baví především jako podpora smysluplných projektů, aby mohly vznikat, stabilizovat se a růst. Proto se věnuji neziskovkám a proto mám ráda začínající podnikatelky. Protože jsem ráda u toho, když vzniká něco zajímavého a prospěšného.

Baví mě předávat své znalosti a zkušenosti z praxe. Protože vidět a slyšet vaše "aha", když porozumíte tomu, co pro vás bylo velkou podnikatelskou neznámou, je pro mě potěšením.

Mám tři děti a vím, že zkombinovat rodinu a k tomu práci není někdy úplně snadné. Vyzkoušela jsem si to jako těhotná, s miminky i se školáky. Proto mám pochopení pro podnikatelky, které procházejí podobnými situacemi.