Online škola pro podnikatele

Když jsem zakládala tyto stránky, kamarádi se mě často ptali: “A proč to děláš, to chceš získat klienty na daňová přiznání?”.

Ne, nechci. Nebaví mě dělat stokrát to stejné.

Chci své čtenáře naučit, aby se v daňových a účetních záležitostech dokázali orientovat sami.

Přiměřeně svému prodaňovému nadání a času, který tomu chtějí věnovat. 🙂

Aby dokázali rozlišit, co ještě zvládnou sami a na co už potřebují účetní. A aby se jim tato hranice posouvala.

I proto jsem nadšeně využila možnosti spolupracovat s Virtuální školou podnikatelské samostatnosti. Její poslání přesně rezonuje s mým snem – vysvětlit daně a účetnictví tak, aby čtenář pochopil, naučil se, mohl si dělat sám.

Škola se otevírá právě dnes!

NAME-HERE-2-1024x754

Já pro vás připravuji nyní dvě témata:

  • Hlavní nebo vedlejší – jak se hlavní a vedlejší činnost projeví v sociálním a zdravotním pojištění, jak si to co nejvýhodněji nastavit a jak to vypapírovat.
  • Dohoda o provedení práce – papírování kolem brigádníků, které zvládneme bez mzdové účetní.

Než budu mít hotovo, můžete zatím studovat u kolegů, odpočívat v relaxárně, stáhnout si e-book z knihovny nebo si uvařit něco dobrého. 🙂 Nebo brouzdat po ostatních prostorách školy, sama jsem ještě nezvládla všechno prolézt.

Těším se na vás.

 

Lucie Krausová
Jsem ekonomka, účetní a podnikatelka. Baví mě kombinovat práci s čísly a pomoc druhým. Jsem autorka e-booku pro rodiče 4 možnosti přivýdělku při mateřské a rodičovské a pro začínající podnikatele Podnikám na paušál - podrobný průvodce prvními lety podnikání. Pokud Vás zajímá více o mně, více informací zjistíte zde >>

Tento článek vyjadřuje názor autorky, nejedná se o právně závazný dokument.